TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

Acer 5737z görüntü problemi

edremitteknik

Tepki
0

Rank

Arkadaşlar merhaba elimde Acer 5737z Bi pc var bilgisayarı ilk açtığımda görüntü gelmiyor 1 - 2 defa tuştan basılı tutup kapatınca geliyor sorunsuz çalışıyor daha önce karşılaşan varmı?

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
204
Web
www.trbios.com

Rank

Daha önce tuşa birkaz kez basınca çalışan cihazlara denk geldim. Ama onlarda sorun tamamen açılmama sorunu idi. Sizin sorununuzdan anladığım kadarı ile cihaz açılıyor fakat görüntü gelmiyor. Bunun birçok nedeni olabilir. Bios ile ilgili bir sorun olabilir güncelleme deneyebilirsiniz. Ram soketkerinde bir sorun olabilir. Masa üstü bilgisayarlarda birçok kez bu sorunu gördüm. Cihazı tamamen temizlemeyi deneyebilir veya cihazda başka bir ram deneyin. Çift ram takılı ise tek ram ile deneyin. Çıkartın ve diğer ram ile deneyin. Bunların hiçbiri çözüm olmuyor ise kondansator arızası veya besleme arızası olabilir başka bir adaptor ile deneyin.

edremitteknik

Tepki
0

Rank

Ram denedim adaptör denedim yemedi bios uda zaten 1 tane vardı 1.10 versiyon onuda attım olmadı büyük ihtimal besleme arızası

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
274
Web
www.Trbios.com

Rank

mrb cihazda ekran karti arzası var hocam ekran kartını deneyiniz.

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi