TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

APPLE A1465 FIRMWARE SORUNU

saracc_23

Tepki
12

Rank

Elimde a1465 11" macbook air var macos kuramıyorum çünkü biosuna girmek istediğimde, kilitli bir pencere çıkıyor,bu sorun firmware sorunu diye biliyorum. orjinal bios kurulunca çözülüyor diye bir araştırma yapmıştım.Sorum şu,ben bunun biosunu ch143a ile yükleyebilir miyim? bana yardımcı olur musunuz?

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
156
Web
www.trbios.com

Rank

Bios dosyasını bulmamda sorun yoktu,sorunum biosu CH341A ile kurmaktı, şunu farkettim bu eeprom cihazının aparatları bu biosa uygun değil, ondan dolayı deneyemedim.

Üstadım anakartın üzerineki entegre nasıl bir entegre. 8 bacak mı daha fazla mı ? Aynen o klipsli olan aparat ile bu anakart üzerindeki entegreye bios yükleyemezsin. Onu bende gördüm.

Son düzenleme:

saracc_23

Tepki
12

Rank

Üstadım anakartın üzerineki entegre nasıl bir entegre. 8 bacak mı daha fazla mı ? Aynen o klipsli olan aparat ile bu anakart üzerindeki entegreye bios yükleyemezsin. Onu bende gördüm.
8 bacak geniş , yanında verilen aparatlara takmayı deneyecektim ki bios entegrenin alt gnd bölümü geniş olduğu için kısa devre yapar diye hiç öyle bir işe girişmedim.Anakart üzerindeki entegre: mx25l6406e izni-12gf internetten görsel baktığınızda yanıltıyor.A1465 BIOS CHIP derseniz ne demek istediğimi daha iyi anlatabilirim.

asliyucegsm

Tepki
43

Rank

s.a
ch341 ile yapmak için başka programcı ile yapmak için aparat bunlar videoda sanki çok basitce gösteriyor gibi aslında olması gereken aparat bunlar cıhaz pahalı oluncada fiyat bu kadar pahalı bak istersen belki bakmışsındır ama çok pahalı sökmeden chipi söerekde başka aparat var.
link:
link:
sen ne kadara aldın yurtdışımı yoksa burdanmı
kolay gelsin

saracc_23

Tepki
12

Rank

s.a
ch341 ile yapmak için başka programcı ile yapmak için aparat bunlar videoda sanki çok basitce gösteriyor gibi aslında olması gereken aparat bunlar cıhaz pahalı oluncada fiyat bu kadar pahalı bak istersen belki bakmışsındır ama çok pahalı sökmeden chipi söerekde başka aparat var.
link:
link:
sen ne kadara aldın yurtdışımı yoksa burdanmı
kolay gelsin
bu gelecek

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi