TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın üye Aramız hoş geldiniz Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle

Asus n56vm rev 2.3 n13p gt a2 ekran kartlı bios

konuc

Yeni Üye
Tepki
0
Admin kolay gelsin linkler patlamış yenileyebilme ihtimalin var mı ?
Ayrıca n56vm modelinin biosunu bulamıyorum. Herkes n56vm biosu diyor ama bilgisayara çaktığımda n56vz'nin biosu olduğu ortaya çıkıyor. Mersin'de bütün bilgisayar tamircileriyle kavga ettim bu konu nedeniyle. Sizin paylaştığınız bu bios gerçekten orjinal n56vm biosu mu?
Bu arada sorunum şu bilgisayarım sorunsuz çalışıyordu. Birden bios çöktü tamirciye gönderdim geri geldiğinde nvdia ekran kartımın çalışmadığını fark ettim. Biosu kurcalayınca n56vz modelinin biosunun yüklendiğini gördüm. ve aklıma nvdia'nın çalışmama nedeninin biosla kaynaklı olabileceği aklıma geldi. Sizce de doğru mu düşünüyorum. Ekran kartımın driverını yükleyememin nedeni kendi modeline ait bios olmaması olabilir mi?
İlginiz için çok teşekkür ederim.

Trbios

Yönetici
Yönetici
Tepki
112
Web
www.Trbios.com
Admin kolay gelsin linkler patlamış yenileyebilme ihtimalin var mı ?
Ayrıca n56vm modelinin biosunu bulamıyorum. Herkes n56vm biosu diyor ama bilgisayara çaktığımda n56vz'nin biosu olduğu ortaya çıkıyor. Mersin'de bütün bilgisayar tamircileriyle kavga ettim bu konu nedeniyle. Sizin paylaştığınız bu bios gerçekten orjinal n56vm biosu mu?
Bu arada sorunum şu bilgisayarım sorunsuz çalışıyordu. Birden bios çöktü tamirciye gönderdim geri geldiğinde nvdia ekran kartımın çalışmadığını fark ettim. Biosu kurcalayınca n56vz modelinin biosunun yüklendiğini gördüm. ve aklıma nvdia'nın çalışmama nedeninin biosla kaynaklı olabileceği aklıma geldi. Sizce de doğru mu düşünüyorum. Ekran kartımın driverını yükleyememin nedeni kendi modeline ait bios olmaması olabilir mi?
İlginiz için çok teşekkür ederim.

önelikle başlıkta ne yazıyorsa onun biosudur. sizin aradiğniz bios ise linki yeniliyorum ama şöylebir durumvar buiosu bilgisayar uzerinden yazamasiniz onun için bir bilgisayarcıdan destek almanız lazım ekran kartı görmeye bilir budurumlar genelde umalı bios lardan kaynaklıdır eğer uma yapılan bir kartınız var ise bios umalı biostur. eğer zaten yanlış bios asus larda genelde yapılıyor.ama ekran kartı ünlem işareti atiyor genelde bilginiz olsun bizi terih etğiniz için teşekürler umarim yardimci ola bilmişizdir.

link yenilendi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar