TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

Casper F600 F15K Bıos Dosyası?

frknaknc

Tepki
0

Rank

Casper F600 F15K BIOS Dosyası lazım arkadaşlar hiç bir yerde bulamadım casper'a mesaj atıyorum geri dönmüyor yardımcı olursanız sevinirim.

bios.jpg

bios.jpg

frknaknc

Tepki
0

Rank

Hocam CPU Z programında model kısmında 1.0 yazıyor,
gönderdiğiniz dosyada ise V2.0
Atsam sıkıntı olur mu birde benim bios boyutu 6 mb bu rardan çıkınca 8 mb oluyor.

Son düzenleme:

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

Hocam CPU Z programında model kısmında 1.0 yazıyor,
gönderdiğiniz dosyada ise V2.0
Atsam sıkıntı olur mu birde benim bios boyutu 6 mb bu rardan çıkınca 8 mb oluyor.

hocam siz anakartı söküp bakın üzerinde yazan rev no bakarmısınız birde biosu neyle yazmayi düşüyorsunuz windows üzerinden yazamasiniz msdos ta sıkıtı çıkara bilir o yüzden emprom cihazi ile yazmaniz gerkeli anakartin üzerindeki kodu ve rev paylaşın bu model bios istediniz ama hiç birşey belirtmediniz saygılarımla

Trbios

Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

birde internet anakartların hepsi rev:2.0 sizin anakartı söküp bakmanızı rica ediyorum saygılarımla

frknaknc

Tepki
0

Rank

Hocam biosu rufus ile flasa freedos olarak yazıp atacağım boot menüsünden flaşı seçip sonra dir komutundan dosyayı seçip yukleyecem basit yani

Trbios

Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

Hocam biosu rufus ile flasa freedos olarak yazıp atacağım boot menüsünden flaşı seçip sonra dir komutundan dosyayı seçip yukleyecem basit yani
hocam burdaki biosları flash üzerinden yazamasiniz yazarsaniz cihaz susma ihtimali yüksek

frknaknc

Tepki
0

Rank

Hocam Casper bu dosyayı gönderdi ama exe dosyası çalışmıyor.Adsız (1).jpg

Trbios

Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

hocam rar dosyasında çıkan bir dosya dosyayı gonderirimisn ?

frknaknc

Tepki
0

Rank

Hocam telefondan upload edilmiyor şuan PC den uzaktayım dosyalar telefonda da var ama

Son düzenleme:

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
135
Web
www.trbios.com

Rank

Benimde başım bu model ile sıkıntıda. Hayatımda ilk kez böyle bir sorun gördüm. Pc Windows kurulumuna geçmiyor. Siyah ekranda casper yazısı altında yuvarlak halka bir süre döndükten sonra gidiyor ve siyah ekranda kalıyor. Uefi de de legacy de de durum aynı. Bios sorunu olduğunu düşünüyorum ama bakacağız.

gobrasoft

Yönetici
Tepki
135
Web
www.trbios.com

Rank

buyurun hocam

Bios dosyaları benim sorunumu çözdü. Bilgi edinilmesi açısından yazıyorum. Eğer harddisk takılı iken windows kurulum ekranına geçerken siyah ekranda kalma problemi yaşayan olur ise bu modelde Üstteki bios dosyalarının her ikisi de sorunu çözüyor. Teşekkür ederim usta.

frknaknc

Tepki
0

Rank

Bios dosyaları benim sorunumu çözdü. Bilgi edinilmesi açısından yazıyorum. Eğer harddisk takılı iken windows kurulum ekranına geçerken siyah ekranda kalma problemi yaşayan olur ise bu modelde Üstteki bios dosyalarının her ikisi de sorunu çözüyor. Teşekkür ederim usta.

hocam hangi uygulama ile attınız yazılımı paylaşabilir misiniz rica etsem

gobrasoft

Yönetici
Tepki
135
Web
www.trbios.com

Rank

hocam hangi uygulama ile attınız yazılımı paylaşabilir misiniz rica etsem

ustam ch34 Programlayıcının bulabildiğim son sürümü ile. 1,38 Sürümü ve birçok çip güncellenmiş. Setup şeklinde kurulum rusça ama hep ileri oka tıklayarak kurulumu tamamlayın. Settings bölümünde ingilizce dil seçeneği mevcut. Fakat belirtmek isterim ki Eeprom flaslama yazılımıdır. Yane Aparat ile yüklemeniz gerekir. Windows üzerinden bios dosyası göstererek yükleme şeklinde bu program ile yükleme yapılamaz.

Link:

Son düzenleme:

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi