TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

Ecs Z77h2 A3 v1.2 için 8mb bios

enkomik

Tepki
18

Rank

Anakartın Bios Çipi Çalışmıyor haliyle eski bios okuma imkanım olmadı
Çip:MX25L6406E
Ecs nin sitesinden indirdiğim Bios 6mb
Çip 8mb olunca çalışmadı elinde 8mb bios olan varsa yükleyebilir mi?
Teşekkürler.

enkomik

Tepki
18

Rank

eski yedeği paylaşmadığınız ve yenisini indirmediğiniz sürece yardımcı olamayız okutun bizimle paylaşın
Anakartın modelini verdim çipin okunamadığını söyledim. haliyle eski biosu paylamıycamı anlamışsınızdır. yenisini yani ecs nin sitesindeki biosuda paylaştım Elinde olan varsa ECS Z77H2 A3 V1.2 için bios yüklerse çok sevinirim. Teşekkürler.

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
204
Web
www.trbios.com

Rank

Anakartın modelini verdim çipin okunamadığını söyledim. haliyle eski biosu paylamıycamı anlamışsınızdır. yenisini yani ecs nin sitesindeki biosuda paylaştım Elinde olan varsa ECS Z77H2 A3 V1.2 için bios yüklerse çok sevinirim. Teşekkürler.

Farkında iseniz yönetici de size eski yedeği paylaşmadığınız sürece yardımcı olamayacağımızı söylemiş. Eski biosu paylaşamayacağınızı herhal de ki anlamıştır. Bilgilendirme kötü birşey değil. Tabiri caizse darlanmaya gerek yok. Biraz bekleteceğiz sizi. Veya başka biyerden temin edebilirsiniz. Teşekkürler.

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi