TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

Evden Tamirat

Karagücük Elektronik

Moderatör
Moderatör
Tepki
24

Rank

Ustalarım merhaba şimdi ben sınıf öğretmenliği mezunuyum ama yazılımdan çok donanım nedense ilgimi çekiyor, yazılım öğrenim dedim iş bulmak sıkıntı diye duydum freelancer olarak fikriniz var mı?

bir diğer husus ise atanamadım daha odamın bir köşesini atolyeye çevirdim küçük bir şekilde dükkan açacak ne sermayem ne de kendime güvnei myok elimden geliyor ama hala eksiğim diye deli gibi video izliyorum alıştırma yapıyorum mikroskop eksik alt ısıtıcı eksik vs vs hem telefon hem pc yapıyorum çok uzatmim neyse kargoya başvurdum il dışı iş gelirse ucuz olsun diye vergi levhası ve kargo limiti istedi yapamadım şimdi bu işi nasıl büyütebilirim, il dışı sipariş de almak istiyorum bulunduğum ilçe küçük tanınmak istiyorum il dışı sipariş gelirse sizce nasıl bir yol istemeliyim letgoya ilan olarak tamirat bilgisi yazdım ama işe yarar mı bilmiyorum dükkan açmadan çünkü atanırsam dükkan gibi bir seçeneğim olmayacak evden bu işi ek gelir olarak yürütmek istiyorum hem stres atıyorum

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

kendine güvenin yok ise bu işten ekme yiyemesin kardeşim zaten kendine güvenin yoksa tamir bile yapmasin şimdi müşteri cihazi getirdi sende ben bunu yapama al görtür dersin birdaha bişi yiyemesin zaten ama bakar arzayı çözerim dersen iyi ekmek yersin kendine güven budur.

Karagücük Elektronik

Moderatör
Moderatör
Tepki
24

Rank

kendine güvenin yok ise bu işten ekme yiyemesin kardeşim zaten kendine güvenin yoksa tamir bile yapmasin şimdi müşteri cihazi getirdi sende ben bunu yapama al görtür dersin birdaha bişi yiyemesin zaten ama bakar arzayı çözerim dersen iyi ekmek yersin kendine güven budur.
bir yerde çırak değil interntten ve kaynakalrdan okudum kadarıyla elim yatkın yaptığım cihazlarım da oldu ama üst düzey makineler karşısında afallarım diye korkum var ustam, @gobrasoft ustamın dediği gibi çırak olmadan da yapbilirsin eline geldikçe cihaz çözersin öğrenirsin demişti o güven vermişti

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
217
Web
www.Trbios.com

Rank

hocam risk alirsan korkuyu la risk aynıdır bize pert cihazda geliyor 10 kişi kurcalamış yapıyoru yapmadiğimizda oluyor ama güven önemli neyse işlerim var şimdi çikiyorum

Karagücük Elektronik

Moderatör
Moderatör
Tepki
24

Rank

hocam risk alirsan korkuyu la risk aynıdır bize pert cihazda geliyor 10 kişi kurcalamış yapıyoru yapmadiğimizda oluyor ama güven önemli neyse işlerim var şimdi çikiyorum
anladım ustam diyorsun ki sonunu düşünen kahraman olamaz bismillah deyip giriş :) iyiki varsınız ustam kolaylıklar dilerim

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi