TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

hometech kronik sorunu

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
250
Web
www.Trbios.com

Rank

hometech marka tablet bilgisayar dedikleri ağlete bakan arkadaşlar varmı aranızda ben bakmıyorum milete laptop olarak satılan hometech serisi cihazlar tablet tir

tablet diyorum çunku tabletin laptop kasasi giydirilmiş hali hometech sorun yaşayan teknikciler buraya yazsın adama bakmıyorum hometech dedikçe usteleyip kızan son kullanıcılar nerden aldı iseniz orası baksın yedek parça yok ekran yok anakart değişim gerektiriyor çoğu nedir bu milletin çektiği anlamadim ucuza bulunan herşeye atlıyor sonrada aldiği mali 1 yıl kulanmadan çope atiyor sonra bana çemkiririyor son kullanıcı isen alma tavsiye etmiyorum eden arkadaş var ise

forumda bu işlerle ugraşan tel nosu biraksın bana gelini ona yönlendireyim

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
174
Web
www.trbios.com

Rank

hometech marka tablet bilgisayar dedikleri ağlete bakan arkadaşlar varmı aranızda ben bakmıyorum milete laptop olarak satılan hometech serisi cihazlar tablet tir

tablet diyorum çunku tabletin laptop kasasi giydirilmiş hali hometech sorun yaşayan teknikciler buraya yazsın adama bakmıyorum hometech dedikçe usteleyip kızan son kullanıcılar nerden aldı iseniz orası baksın yedek parça yok ekran yok anakart değişim gerektiriyor çoğu nedir bu milletin çektiği anlamadim ucuza bulunan herşeye atlıyor sonrada aldiği mali 1 yıl kulanmadan çope atiyor sonra bana çemkiririyor son kullanıcı isen alma tavsiye etmiyorum eden arkadaş var ise

forumda bu işlerle ugraşan tel nosu biraksın bana gelini ona yönlendireyim

katılıyorum sana usta. Herkese kesinlikle uzak durmasını öneriyorum bende ama bazen geliyor söyledğiniz gibi. Hele ki şu sıralar uzaktan eğitim muhabbetine fırsatçılık almış başını giderken. Ben de bu tür cihazlar ile ilgilenmiyorum.

acibiber2

Tepki
1

Rank

Hometech in yetkili adı altındaki servisi de hiçbir işten anlamıyor. bana bir laptopu geldi servis 500tl sistem kartı ve klavye değişicek diye fatura çıkartmış. problemli olan şey de klavyeye tümleşik olan start tuşu

neyse klavye alıp takayım dedim hiçbir yerde de klavyesini bulamadım. telefon anakartı kadar ufak bir anakartı var içinde yani almayın aldırmayın

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi