TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

İş düşüklüğü iş durumu

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
250
Web
www.Trbios.com

Rank

Piyasada genel bir durgunlukmu var yoksa sadece bendemi durgun işler ustalarım ?

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
174
Web
www.trbios.com

Rank

Piyasada genel bir durgunlukmu var yoksa sadece bendemi durgun işler ustalarım ?

Ustam Durum aynı. İyi bir gidişat yok. Kimse de para da yok. Son zamanlarda tabiri caiz ise bedava çalışıyoruz. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah ne diyelim. Herkese kolaylıklar ve bol kazanç dilerim.

Trbios

Yönetici
Tepki
250
Web
www.Trbios.com

Rank

Ustam Durum aynı. İyi bir gidişat yok. Kimse de para da yok. Son zamanlarda tabiri caiz ise bedava çalışıyoruz. Allah hayırlısını nasip etsin inşallah ne diyelim. Herkese kolaylıklar ve bol kazanç dilerim.
kimsede para yok hep kart hep kart 10 liralik kabloya bile kart

sanaltamirci

Tepki
1

Rank

Malesef durumlar kötü iyiye gidiaşt adına hiçbir emare yok hükümetin polayanacılık eseri rakamlara bakarsak şuan işten başmızı kaldıramamız gerekiyor....

Trbios

Yönetici
Tepki
250
Web
www.Trbios.com

Rank

Malesef durumlar kötü iyiye gidiaşt adına hiçbir emare yok hükümetin polayanacılık eseri rakamlara bakarsak şuan işten başmızı kaldıramamız gerekiyor....
Allah sonumuzu hayir etsin ramazan arifesindeyiz isler gene durdu gida gider su son 10 sonra acilir diye umut ediyorum cünkü millet oruclu ya bilgisayara oyunan sarar yada uykuya diye düsünuyorum

Karagücük Elektronik

Moderatör
Moderatör
Tepki
25

Rank

Benim işler hep kesat :D kendimi tanıtmam lazım ama o kadar bilgim olduğunu düşünmüyorum bu tamir için eğitim seti önerebilir misinz var ustalarım siz çekseneiz bir set de izlesek hem meşhur olursunuz :D

Trbios

Yönetici
Tepki
250
Web
www.Trbios.com

Rank

Benim işler hep kesat :D kendimi tanıtmam lazım ama o kadar bilgim olduğunu düşünmüyorum bu tamir için eğitim seti önerebilir misinz var ustalarım siz çekseneiz bir set de izlesek hem meşhur olursunuz :D
:) tamir seti bizde yapa yapa ögrendik hocam önce cam silme ile başladim 33 yaşindayim şuan :) 20 sene olmuş :)

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi