TRBios'a Hoş Geldin!

Merhaba Sayın Üye Aramız'a hoş geldiniz Tüm Konu içeriklerimizi beğenerek destek olunuz. Firma ünvan ismi belirtiniz ✔️ Umarim İyi Vakit geçirmeniz dileğiyle ✔️

MSI Z270 GAMING M7 Bios İsteği:

siberelektronik

Tepki
3

Rank

Arkadaşlar merhaba. Bios atılırken görüntü giden bir anakarta bios atmaya çalışıyorum (Hem bios programlayıcısı ile hem USB(Flashback) ile fakat görüntü alamadım. Anakartta 1 adet bios chıp bulunuyor. Resmi sayfadan indirdiğim 5 bios u, .ROM uzantısı ile değiştirip, 2 yoldanda denedim fakat sonuç alamadım. Çalışan dosyası olan var mı ? veya fikir verecek bir arkadas varmıdır ?

Trbios

Blc bilişim Bilgisayar Servisi İstanbul
Yönetici
Tepki
249
Web
www.Trbios.com

Rank

Arkadaşlar merhaba. Bios atılırken görüntü giden bir anakarta bios atmaya çalışıyorum (Hem bios programlayıcısı ile hem USB(Flashback) ile fakat görüntü alamadım. Anakartta 1 adet bios chıp bulunuyor. Resmi sayfadan indirdiğim 5 bios u, .ROM uzantısı ile değiştirip, 2 yoldanda denedim fakat sonuç alamadım. Çalışan dosyası olan var mı ? veya fikir verecek bir arkadas varmıdır ?
anakartın ms le başlayan kodunu ve rev numarasını yedek aldığınız biosu paylaşırmısnız.

siberelektronik

Tepki
3

Rank

anakartın ms le başlayan kodunu ve rev numarasını yedek aldığınız biosu paylaşırmısnız.
Malesef bu Anakartın hiç bir yerinde MS ile başlayan model kodu yok.
Sadece Ekran kartı soketinin altında Z270 GAMİNG M7 yazmakta. olmadığı içinde rev numarasıda veremiyorum.
Müşteri bios atmaya çalışmış fakat bios chip i okuduğumda hiç veri yok, olmadığı içinde alamadım.

gobrasoft

Tek Yıldız Elektronik - Trabzon
Yönetici
Tepki
174
Web
www.trbios.com

Rank

Malesef bu Anakartın hiç bir yerinde MS ile başlayan model kodu yok.
Sadece Ekran kartı soketinin altında Z270 GAMİNG M7 yazmakta. olmadığı içinde rev numarasıda veremiyorum.
Müşteri bios atmaya çalışmış fakat bios chip i okuduğumda hiç veri yok, olmadığı içinde alamadım.

Ekte 3 adet bios var 1 . linkteki 2 biosu sıra ile eeprom ile yazıp deneyin her ikiside çalısmaz ise 2. linkteki biosu deneyin.

Link 1 :

Link: 2 :

Son düzenleme:

siberelektronik

Tepki
3

Rank

Ekte 3 adet bios var 1 . linkteki 2 biosu sıra ile eeprom ile yazıp deneyin her ikiside çalısmaz ise 2. linkteki biosu deneyin.

Link 1 :

Link: 2 :

Arkadaşlar MSI Destek ten mail yoluyla aldığım bin dosyası çalıştırdı. gobrasoft: malesef bilgisayarı çoktan verdiğim için deneyemedim paylaştığın bioslar :\

Ekli dosyalar

• msi.bin
    8 MB · Görüntüleme: 0

Anakart Satış E-ticaret

BLC Bilişim Bilgisayar Servisi